Rythovius College is gezond, dankzij Beursvloer

Geplaatst op: 01-12-2014


Eerste VO-school in regio Zuidoost-Brabant met vignet Gezonde School.
Het Rythovius College in Eersel heeft het landelijke vignet Gezonde School behaald. Het vignet Gezonde School is een erkenning voor scholen die structureel werken aan het verbeteren van de gezondheid van hun leerlingen en medewerkers. Met het vignet wil de school aan leerlingen en hun ouders laten zien dat zij de gezondheid van leerlingen en leerkrachten erg belangrijk vindt. Het Rythovius College is een van de eerste VO-scholen in Nederland en de eerste in de regio Zuidoost-Brabant die dit vignet behaalt.

Rector Frans Claassens van het Rythovius College is trots om een Gezonde School te zijn. “Samen met de GGD Brabant Zuidoost hebben we de aanvraag van dit vignet voorbereid. Dit is een eerste belangrijke stap, maar we zijn er nog niet. We gaan door met andere thema’s op het gebied van gezondheid, zoals sociaal-emotionele ontwikkeling en de schoolkantine. Binnenkort hangt op de gevel van onze school het logo Gezonde School. Zo kan iedereen op het schoolplein zien dat onze school een gezonde school is!”

Rector Frans Claassens van het Rythovius College is trots om een Gezonde School te zijn. “Samen met de GGD Brabant Zuidoost hebben we de aanvraag van dit vignet voorbereid. Dit is een eerste belangrijke stap, maar we zijn er nog niet. We gaan door met andere thema’s op het gebied van gezondheid, zoals sociaal-emotionele ontwikkeling en de schoolkantine. Binnenkort hangt op de gevel van onze school het logo Gezonde School. Zo kan iedereen op het schoolplein zien dat onze school een gezonde school is!”

Het vignet Gezonde School is een initiatief van twintig landelijke gezondheidsorganisaties. Wilt u meer weten over het vignet Gezonde School? Kijk dan op www.gezondeschool.nl.